Upozornění
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 981
log in
  1. Právě jsme dokončili
  2. Moderní technologie
  3. Tradiční řemeslo

Pergola, Zahořany

pergola, Zahořany
fotogalerie zde >>

Zastřešení továrních objektů

zastřešení továrních objektů, Klatovy
fotogalerie zde >>

Zimní zahrada, Hostouň

zimní zahrada, Hostouň
fotogalerie zde >>

Virtuální prohlídky

- před realizací stavby, rekonstrukce apod., používáme software CADWORK a 3DSMAX.- zákazník tak získává možnost konkrétní...

Krinnerovy vruty

- nově disponujeme technologií Krinnerových vrutů- vruty slouží nejen k pevnému ukotvení staveb, ale např. též...

Zateplovací systémy

- podporujeme moderní ekologické a ekonomické projekty staveb a rekonstrukcí- dodáváme tepelné izolace nejen střech, ale...

Materiály

Při stavbách či rekonstrukcích pečlivě vybíráme všechny používané materiály - dřevo, kovy, kamenina apod. Disponujeme technologiemi pro...

Nástroje a postupy

I když mezi nejklasičtější tesařské nástroje patří pila, kladivo, sekera ...  v naší společnosti se zákazníci...

Stylizace

Tesařské řemeslo obnáší pestrou škálu výsledných výrobků - od podlahy až po střechu prakticky cokoliv, včetně...

next
prev

Spolupracujeme:

O společnosti

Společnost PAVEL DECKER - tesařství, pokrývačství, dřevostavby se na českém a německém trhu profiluje od roku 2003. Po sedmileté praxi u významné německé firmy majitel společnosti nabídl zákazníkům kombinaci zkušeností - typickou českou tvořivost s německou precizností a důkladností.
Tento přístup se postupem doby ukázal perspektivní a smysluplný, společnost kromě stálých zaměstnanců spolupracuje i s řadou řemeslně zručných externistů.
Od doby svého vzniku firma rozšířila jednak oblast působení, a jednak rozsah nabízených služeb, který dnes pokrývá pestrou škálu uplatnění – od jednoduchých staveb a výměn střešních krytin, až po skutečně složité a náročné rekonstrukce s využitím těžké strojní mechanizace.

 


Současně s vývojem technologií ve zpracování dřeva, stavebnictví atd., využíváme možností digitálního zpracování technické dokumentace včetně virtuálního modelování staveb.


Pro svou činnost společnost disponuje dílnami s plným strojním vybavením včetně profesionálního ručního nářadí, kanceláří a venkovními prostory pro uskladnění materiálu o celkové ploše 2 500 m2.
provozovna Radonice 68:

V rámci dotačního programu Zelená úsporám, jsme v Seznamu odborných dodavatelů na provádění zateplování rodinných a bytových domů.
Budoucnost společnosti vidíme především v precizní řemeslné práci, důslednosti a v maximálním uspokojení zákazníkových požadavků.